Porównanie kredytów gotówkowych, oprocentowanie

Porównanie kredytów gotówkowych, oprocentowanie oprocentowanie kredyt gotówkowy kredyt na dowód

 

Kredyt gotówkowy to forma pożyczka, która cieszy się dużą popularności wśród kredytobiorców. Zapewne wiąże się to z łatwością jej uzyskania i tym, że bank nie wymaga od klienta przedstawienia celu kredytu.

Aktualnie prawie każdy bank proponuje klientom kredyt gotówkowy na atrakcyjnych warunkach. Ofert jest wiele więc trudno jest się zdecydować na konkretny produkt.

Kredyty gotówkowe zwykle udzielane są od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przeglądając oferty banków można zauważyć, że nie przekracza on 150 tysięcy złotych. Nie mniej jednak takie kwoty dotyczą tylko kredytobiorców posiadających bardzo dobrą zdolność kredytową. Z kolei czas spłaty rat zwykle rozłożony jest maksymalnie na osiem lat. Wszystko to zależy oczywiście od kwoty zaciąganej pożyczki. Kredyt gotówkowy często można uzyskać tylko po okazaniu dowodu osobistego i zaświadczenia o pracy. Taki rodzaj pożyczki często reklamowany jest tak ze jako kredyt bez sprawdzania w rejestrze Biura Informacji Kredytowej.

Kredyt gotówkowy może być również dobrym zamiennikiem kredytu samochodowego. W przypadku tego drugiego, z jego dostaniem wiąże się dużo formalności związanych z specjalna formą tego kredytu. Mianowicie trzeba okazać przed bankiem na jakie auto chcemy zaciągnąć dług. Z kolei w przypadku kredytu gotówkowego po prostu zaciągamy pożyczkę i kupujemy za nią auto. Można w ten sposób ominąć wiele utrudnień dotyczących kredytu na auto.

W jaki sposób można porównać najlepsze oferty kredytów gotówkowych? A więc wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę o takiej treści „porównanie kredytów gotówkowych” w ten pojawia się strony, które oferują rankingi i porównywarki wszelkiego typu.

W dzisiejszych czasach nie musimy chodzić od banku do banku, aby dowiedzieć się co aktualnie oferuje. Porównanie kredytów gotówkowych może odbyc się w zaciszu naszego domu.

Tags: kredyt gotówkowy, kredyt na dowód, oprocentowanie

piątek, Listopad 4th, 2011 Karty kredytowe

No comments yet.

Leave a comment